I KOMUNIKAT XIV S. H. L. P. P.

Komunikat  I  – ( po 2 kolejkach)

Kolejka 1

 

FC ALBATROS          – NIEZNANI SPRAWCY        5:3

MASTERS RUDNIK – KS RÓŻA                              0:7

FC KRÓLEWSCY GÓZD       -   BAD BOYS ZASTAWIE PRZEŁOŻONY

FCA ALBATROS         -    MASTERS RUDNIK PRZEŁOŻONY

ZŁODZIEJE OKLASKÓW – WYBBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ PRZEŁ.

FC ALBATROS – MASTERS RUDNIK PRZEŁOŻONY

BAD BOYS ZASTAWIE –  KS RÓŻA PRZEŁOŻONY

Kolejka 2

FC KRÓLEWSCY      -   NIEZNANI SPRAWCY   3:0

FC ALBATROS          -   KS RÓŻA                          2:5

NIEZNANI SPRAWCY – BAD BOYS ZASTAWIE 1:8

MASTERS RUDNIK     – WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ 1:7

FC KRÓLEWSCY GÓZD – ZŁODZIEJE OKLASKÓW 3:3

BAD BOYS ZASTAWIE   – MASTERS RUDNIK            8:2

ZŁODZIEJE OKLASKÓW – WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ 1:4

 

Lp.

DRUŻYNA

Punkty

Mecze

Bramki zdobyte

Bramki stracone

Różnica bramek

1. BAD BOYS ZASTAWIE

 62163132.KS RÓŻA

 62122103.WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ

 6211294.FC KRÓLEWSCY GÓZD

 426335.FC ALBATROS

 3278-16.ZŁODZIEJE OKLASKÓW1247-37.NIEZNANI SPRAWCY

 03416-128.MASTERS RUDNIK

 03322-19

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW

5 BRAMEK – ROBERT WOŁOSZKA (Bad Boys Zastawie)

 

4 BRAMKI  – ERNEST SZYMANEK (Bad Boys Zastawie)

3 BRAMKI  – ADRIAN WOŁOSZKA ( Bad Boys Zastawie),

                        PIOTR MANOWIEC  (Wybrzeże Klatki Schodowej),

                        MICHAŁ DZIAK ( Fc Róża),

                        PRZEMYSŁAW ZAJĄC (Fc Róża),

                        PATRYK JESIEŃ (Fc Albatros)

 

2 BRAMKI – PIOTR ŚWIĘTOCHOWSKI (Bad  Boys Zastawie), ADRIAN

       DZIĘCIOŁ (Masters Rudnik), PATRYK AMBROZIAK ( Fc Królewscy Gózd),

       KAMIL SKWAREK (Fc Królewscy Gózd), ŁUKASZ MISZTA (Złodzieje

       Oklasków), MACIEJ WYPYCH ( Wybrzeże Klatki Schodowej),  JAKUB

       MAZUREK (Wybrzeże Klatki Schodowej), ARTUR GROMADA (Fc Albatros)

       HUBERT ZAJĄC (Fc Róża), KAROL PYRA (Fc Róża),

 

ŻÓŁTE KARTKI 

1 – Robert Wołoszka (Bad Boys Zastawie) Ślązak Tomasz (Masters Rudnik),

  Łukasz Miszta (Złodzieje Oklasków), Artur Król (Fc Albatros), Kamil Gac

  (Nieznani Sprawcy), Hubert Pyra (Nieznani Sprawcy),Karczmarek Bartosz

  (Złodzieje Oklasków)

Partnerzy