Nazwa: Life Service Zone Anna Walenczak

Adres: Ziemowita 7A

Miejscowość: Komorowice

Domena: https://easiness.pl/

Nie wiesz, jak zarządzać swoim dniem? Chcesz mieć czas na spełnianie marzeń i rozwijanie pasji? Twój asystent osobisty Easiness z Wrocławia pomoże Ci w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dzięki takiemu profesjonalnemu wsparciu zyskasz mnóstwo czasu na robienie tego, co kochasz.

W firmie pracuje zespół doświadczonych specjalistów. Każda współpraca jest dla nich nowym wyzwaniem, w które wkładają mnóstwo zaangażowania i poświęcenia. Ich głównym celem jest ułatwienie codziennego życia swoim klientom.

W zakres oferowanych przez fachowców usług wchodzi między innymi zarządzanie domem, organizowanie spotkań, wyjazdów i przyjęć rodzinnych, rezerwacja biletów do kin oraz teatrów, opieka nad zwierzęciem, robienie zakupów i wiele innych czynności – zarówno prostych, jak i tych trudnych i wymagających.

Data dodania: 17-05-2019

Opinie o firmie Life Service Zone Anna Walenczak