Nazwa: RAFSOFT.NET Rafał Morawski

Miejscowość: Wrocław

Telefon:

Domena: https://www.rafsoft.net/

Niemalże każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do wystawiania faktur. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów dokument ten musi być wystawiany w dwóch egzemplarzach. Jeden egzemplarz faktury jest dla usługobiorcy. Drugi zaś powinien być przechowywany w archiwum firmowym. Do niedawna obowiązek wystawiania faktur kojarzył się z przykrą powinnością, ale wcale nie musi tak być. Fakturowanie może przebiegać sprawnie i szybko. Potrzebny jest tylko odpowiedni program komputerowy.

Więcej informacji na temat, skąd pobrać taki program i ile on kosztuje, można znaleźć na rafsoft.net. Zaprezentowano tam jeden z najpopularniejszych tego typu programów do obsługi księgowej. Dedykowany on jest zwłaszcza dla:

• osób fizycznych prowadzących własną działalność;
  • przedsiębiorstw produkcyjnych;
  • firm usługowych;