Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna

Adres: Fitznerów 1

Miejscowość: Siemianowice Śląskie

Kod pocztowy: 41-100

Telefon: 535 609 133

Domena: http://bdw.net.pl/Opis firmy:


Przeszklenia firm stanowią problematyczną przestrzeń, o którą należy regularnie dbać. W przypadku śląskich miast ryzyko szybkiego osadzenia zanieczyszczeń na szkle jest wysokie, stąd wiele podmiotów decyduje się na współpracę ze specjalistycznymi przedsiębiorstwami sprzątającymi.

Należy do nich przedsiębiorstwo, którego pełna oferta znajduje się pod adresem bdw.net.pl. Usługi są o tyle interesujące, że umożliwiają dokładne, precyzyjne umycie okien na wysokości nawet kilkunastu metrów bez konieczności korzystania z linek alpinistycznych. Usługi alpinistyczne są bowiem znacznie droższe i świadczone wyłącznie przez firmy, które dysponują odpowiednimi pozwoleniami.

Mycie okien w Katowicach opłaca się powierzyć specjalistom znającym się na tej bądź co bądź niełatwej pracy. Podobnie jest w przypadku elewacji, które również szybko się dewastują i przestają wyglądać atrakcyjnie. W obu sytuacjach warte polecenia jest zaangażowanie fachowców, którzy wiedzą, jak umyć tę przestrzeń bez używania dodatkowych zabezpieczeń i ryzykowania zdrowiem. To rozwiązanie, które naprawdę się opłaca!

Data dodania: 07-07-2019

Opinie o firmie BDW B.Seweryn, D.Łączyński Sp. jawna


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)