XIV STOCZKOWSKA HALOWA LIGA PIŁKARSKICH PIĄTEK

23376153_806207436228661_2229272500752382262_n

10 listopada  w hali sportowej Zespołu Szkół w Stoczku Łukowskim miła miejsce inauguracja  14 Stoczkowskiej Halowej Ligii Piłkarskich Piątek o Puchar Burmistrza Miasta Stoczek Łukowski.  W uroczystości  wzięli udział Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski- Ireneusz Szczepanik, Wójt Gminy Stoczek Łukowski- Marek Czub, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury – Maciej Moreń, Dyrektor Zespołu Szkół – Ewa Mokicka, Prezes Ludowego Klubu Sportowego Dwernicki – Ewa Buczyńska.

Sama inauguracja rozpoczęła się  dość zabawnie, ponieważ po oficjalnym  wystąpieniu Burmistrza Miasta Stoczek Łukowski  Ireneusza Szczepanika w bramce stanęła Prezes LKS Dwernicki – Ewa Buczyńska, zaś włodarze Burmistrz Miasta Stoczek Łukowski – Ireneusz Szczepanik, Wójt Gminy Stoczek Łukowski – Marek Czub rozegrali wspólną akcję. Okazało się, że prezes  Ewa Buczyńska godnie prezentuje klub ponieważ nie przepuściła żadnej bramki.

Pierwszym meczem tegorocznej halówki był mecz najmłodszej grupy LKS Dwernicki – Żaka Młodszego Grupy prowadzonej przez trenera Adama Kalitę.

W tegorocznej edycji weźmie udział 8 drużyn. Rozgrywki potrwają do 16 grudnia 2017r. Sędzią głównym został Sebastian Ignaciuk.

na szczególne słowa uznania zasługują organizatorzy, działacze LKS Dwernicki, pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury w Stoczku Łukowskim oraz wolontariusze dbający o prawidłowy przebieg tego sportowego wydarzenia.

Wszystkim zawodnik życzymy zdrowej, sportowej rywalizacji  fair play.