Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Effectivedm.pl

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -

Telefon:

Domena: https://effectivedm.plOpis firmy:


Aplikacja Effective Data Management umożliwia sprawne i bezpieczne zarządzanie dokumentacją w jednostce. Jej rozszerzeniem jest VDR Due Diligence. 

VDR, czyli Virtual Data Room, dostępny jest w ramach oferty wykazanej na stronie internetowej effectivedm.pl. Umożliwia bezpieczne przechowywanie poufnych dokumentów. Dzięki temu, że nie ma potrzeby pobierania dodatków typu plug-in na serwer firmy, nie ma możliwości jego zainfekowania lub wykradzenia danych. 

VDR zapewnia bezpieczne logowanie autoryzowanych użytkowników. Łatwe wejście za pomocą urządzenia mobilnego i przeglądarki internetowej pozwala na jednoczesny dostęp do danych dla wszystkich zainteresowanych stron.

System prowadzi monitoring dokonywanych transakcji. Umożliwia to prowadzenie rejestru pobrań i udostępnień danych  i wyśledzenie ewentualnych nieprawidłowości w ich wprowadzaniu. Monitoring zapewnia również w pełni  bezpieczną, kontrolowaną dystrybucję i udostępnienie danych oraz przeglądanie dokumentów w bezpiecznym środowisku. Taka kontrola to także eliminacja ryzyka przypadkowego usunięcia lub modyfikacji danych. 

Data dodania: 05-08-2020

Opinie o firmie Effectivedm.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)