Nazwa: Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek

Adres: Międzyleska 2-4

Miejscowość: Wrocław

Domena: https://kamilamazurek.pl/

Skorzystanie ze wsparcia kosmetycznego tej firmy może być bardzo ciekawą opcją w wielu przypadkach. Dostępny jest tutaj między innymi makijaż permanentny brwi metodą włoskową we Wrocławiu. W tym właśnie mieście zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa. Z jego działalnością, a także z propozycjami, jakie ma on dla swoich klientów, można zapoznać się na stronie internetowej dostępnej pod adresem kamilamazurek.pl.

Podmiot wykonuje takie zadania jak:

• architektura, regulacja, laminacja i koloryzacja brwi
  • laminacja i przedłużanie rzęs
  • mikropigmentacja ust, brwi i powiek

Przedłużanie rzęs jest tutaj dostępne z wykorzystaniem metod:

• 2D
  • 3-4D

Nie ulega wątpliwości, że współpraca z gabinetem kosmetycznym okazać się może naprawdę przydatnym rozwiązaniem dla osób, które zwracają dużą uwagę na swój wygląd, a jednocześnie ważna jest dla nich wygoda i praktycyzm. Można liczyć tutaj na rozbudowaną ofertę, atrakcyjne ceny, wysoką jakość obsługi klienta oraz indywidualne podejście do potrzeb osób zainteresowanych.

Data dodania: 01-12-2021

Opinie o firmie Salon Kosmetyczny Kamila Mazurek