Nazwa: Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.

Adres: Chryzantemowa 5

Miejscowość: Bielsko-Biała

Domena: https://www.zwcad.pl

Seria programów ZWCAD zyskała spore grono zwolenników wśród inżynierów, architektów i generalnie specjalistów zajmujących się projektowaniem przestrzennym. Różnorodne funkcje i bogate opcje interfejsu sprawiają, że można tworzyć nawet najbardziej rozbudowane projekty, które następnie można łatwiej realizować dzięki kapitalnej czytelności i mnogości uwzględnianych detali. Ludzie chcący zgłębić temat mogą zapoznać się z artykułami z bazy wiedzy, jakie są systematycznie publikowane oraz aktualizowane na stronie internetowej dostawcy. Przybliżono w nich kluczowe terminy.

Dla chętnych dostępne są także darmowe programy CAD. Mowa o pełnych testowych wersjach poszczególnych narzędzi, jakie da się pobrać z witryny i następnie sprawdzać ich funkcjonalność przy standardowych zadaniach. Przyjazny interfejs, szeroka gama funkcji oraz pełne wsparcie techniczne ze strony twórców sprawiają, że testujący decydują się na wykupienie stałej licencji i włączenie pakietów do standardowych zasobów swoich pracowni.

Data dodania: 01-12-2023

Opinie o firmie Usługi Informatyczne SZANSA Sp. z o.o.