Nazwa: Elbląski Park Technologiczny

Adres: Sulimy 1

Miejscowość: Elbląg

Domena: https://ekologistyka24.pl

Firma zajmująca się doradztwem ekologicznym dla przedsiębiorstw oferuje między innymi przejrzyste wyjaśnienie obowiązujących w Polsce przepisów. Klienci mogą dowiedzieć się, jakie wnioski i dokumenty należy wypełnić, by legalnie wywozić i utylizować odpady. Więcej informacji na temat świadczonych usług przedstawiono na stronie internetowej pod adresem ekologistyka24.pl.

W ramach współpracy ze specjalistami można na przykład starać się o pozwolenia na odpady przemysłowe i transport substancji potencjalnie niebezpiecznych, takich jak ścieki, elektrośmieci. Usługodawca specjalizuje się w prawie ekologicznym różnych krajów Europy, w tym także Francji. Obsługuje rejestr BDO i na życzenie klienta pośredniczy w kontakcie z urzędami. Szczegóły ustala się na wstępnej konsultacji z doradcami od ekologii.

Data dodania: 13-01-2024

Opinie o firmie Elbląski Park Technologiczny